NASLOVNICA

ŠKOLSKI KURIKULUM

UDŽBENICI  2015./2016.

Klis, 3. veljače 2015.

Tijekom mjeseca siječnja 7. B razred je u okviru nastave engleskog jezika obradio temu ENDANGERED SPECIES obuhvativši tako ekološku dimenziju GOO-a.

Podijeljeni su u šest grupa, od čega su dvije odlučile svim zainteresiranim pokazati što su saznali, istražili i na kraju napravili. Međupredmetno su tako obuhvatili znanja iz biologije, hrvatskog jezika (jezično izražavanje) a kao što vidite i znanja iz informatike.

Rezultate rada preostalih grupa vidjet ćete na English pinboard ukoliko nas posjetite u našoj školi u Klisu.

Looking forward to seeing you here.

Klis, 17. listopada 2014.

U sklopu Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, u našoj školi smo održali integriranu nastavu na temu ŠLJIVA!!!!
8. a razred, tom je prigodom podjeljen u osam grupa s ciljem prikupljanja podataka o šljivi, naravno na engleskom jeziku!!!! Jedna grupa je napravila plakat, koji je izložen u atriju škole, druga grupa je bojkotirala rad a preostalih šest grupa je napravilo prezentacije koje možete ovdje pogledati! Uživajte!

Klis, 1. listopada 2014.

U sklopu nastave engleskog jezika, učenici 8. a razreda su podijeljeni u grupama napravili prezentaciju na temu CROATIA - A GREAT HOLIDAY DESTINATION! Uvjerite se sami u ljepote i bogatstvo naše zemlje!! A tek da vam je bilo čuti kako to zvuči na engleskom jeziku???!!!!

VRH STRANICE